روند رو به افزایش استقبال دانش‌آموزان وفرهنگیان از نمایش فیلم‌های جشنواره بین‌المللی رشد
جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
روند رو به افزایش استقبال دانش‌آموزان وفرهنگیان از نمایش فیلم‌های جشنواره بین‌المللی رشد
جشنواره 43
معاون پرورشی و فرهنگی اداره كل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: جشنواره فیلم رشد كه در 15 نواحی و منطقه استان هرمزگان كار خود را آغاز كرده است با استقبال فرهنگیان ،دانش آموزان و خانواده ها مواجه شده است.
سه‌شنبه 19 آذر 1392
تعداد بازدید: 2793 مرتبه
به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش و پرورش هرمزگان؛ غلامرضا خداپرستی افزود : بازدید كننده گان از جشنواره بین المللی فیلم رشد استان هرمزگان در مقطع ابتدایی: 4786 نفر ،مقطع متوسطه دوره اول: 4046 ،مقطع متوسطه دوره دوم : 2496 ،فرهنگیان: 1300 و اولیاء: 1895نفر بوده است كه نشان از استقبال گرم علاقمندان به هنر هفتم می باشد.
وی گفت : جشنواره بین‌المللی فیلم رشد هر سال توسط سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش ایران و دفتر تأمین رسانه‌های آموزشی وزارتخانه برگزار می‌شود.
خداپرستی اضافه كرد :فیلم های این جشنواره از شانزدهم تا بیستم آذر ماه سال جاری در سانس های ویژه مدارس ابتدایی،متوسطه دوره اول ، متوسطه دوره دوم ، همكاران فرهنگی و همچنین عموم به نمایش گذاشته می شود .
وی در خاتمه بیان داشت : استان هرمزگان به عنوان استان پیشرو در برگزاری جشنواره، دارای ظرفیت های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر است. شایان ذكر است : این جشنواره همزمان با بندر عباس در سایر شهرستانهای استان نیز در حال برگزاری است.