تقدیر از برگزیدگان جشنواره 43
جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
تقدیر از برگزیدگان جشنواره 43
جشنواره 43
برگزیدگان چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد جمعه 10 آبان ماه طی مراسم اختتاميه در سینما فلسطین معرفی و تقدیر شدند.
شنبه 11 آبان 1392
تعداد بازدید: 3845 مرتبه
به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، برگزیدگان این رویداد بدین شرح معرفی و تقدیر شدند:




بلند داستانی:

۱.«کلاس خنده» از باربارابره درو از هلند

۲.«اوقات مشترک آن ها» از سید جمال سید حاتمی

۳.«رویای سینما» از علی شاه حاتمی

«نیت پنهان» از تی پری پالادینو از لهستان (جایزه بخش ویژه داوران)



کوتاه داستانی:

۱.«صبا» از رقیه توکلی

۲.«مسی بغداد» از سهمی عمر خلیفه از عراق

۳.«دریامرد» از معصومه حجازی

«سنگواره» از پیمان نهان قدرتی(جایزه بخش ویژه داوران)



مستند آموزشی:

«مزرعه ای که رویید و شهر شد» از یاسر خیر(ديپلم افتخار)

«اک.اپ.اس» از محمد علی هاشم زهی(ديپلم افتخار)

«بازخوانی یک خاطره» از حسن بهرام زاده(ديپلم افتخار)

(هر سه دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کردند)



مستند:

۱.«بهشت كوچك» از ليون كورت هارس از كشور بلژيك

۲.«مرگ پنهان» كار مشترك آزاده سليمان و وحيد الوندي

۳.«ذلف آباد» از سيما ابراهيمي

«لطفا بوق نزنيد» از رضا فرهمند(دیپلم افتخار)



پویانمایی (انیمیشن):

۱.«بچه گربه» از شیوا صادق اسدی

۲.«بابا بزرگ عجیب من» از دیناولیکوفسکایا از روسیه

۳.«اورسوس» از رینیس پترسونز از لتونی

«سلطان و آهو» از پروین تجویدی(دیپلم افتخار)

«نقاشی پرنسس» از یوهانس وایلانه – کلادوس مورشهویزر از آلمان(دیپلم افتخار)



دانش آموزان فیلم ساز:

۱.«آرمان» از محمد طاهر شیخ زاده (پویانمایی) و «شهربادگیرها» از مرضیه علامی (مستند) هر دو اول در این بخش

۲.«هنر قلم زنی» از محسن زاهدی (مستند) و «سال به سال» از صادق علی یاری- عرفان ستار العیوب (پویانمایی) هر دو دوم در این بخش



«ققنوس» از غزل کیانی (مستند) - جايزه ويژه هيئت داوران



«فرشته های بی بال» از علیرضا براتی (داستانی) و «میزان» از آرزو گلفام (داستانی) هر دو ديپلم افتخار



فرهنگیان فیلم ساز:

۱.«پنجره» از محمد حسن محمودی

۲.«دردی کشان» از احمدرضا داوری

۳.«پرنیام» از علیرضا نوروزی خراسانی

«من او را می شناسم» از جلال نصیری (جایزه بخش ویژه داوران)

«آموزگار شهر من» از مهگان فرهنگ خاقان پور و «کلاس منهای وقتی که هستی» از محمد صادقی(ديپلم افتخار)



حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش:

«صنایع چوب» از هوشنگ خواجه نوری

«تراشکاری» از احسان فولادی

«علوم اول دبستان» از رضا ضیایی دوستان

كه هر سه ديپلم افتخار به آنها تعلق گرفت



جوایز این دوره از جشنواره رشد به نفرات اول تندیس زرین، لوح تقدیر، جایزه نقدی، نفرات دوم تندیس سیمین، لوح تقدیر، جایزه نقدی و نفرات سوم دیپلم افتخار و جایزه نقدی بود.




تقدير از خبرنگاران فعال:

در اين مراسم همچنين، مسئولین برگزاری جشنواره دو خبرنگار فعال‌ حوزه سینما را با ارزیابی فعالیت خبرنگاران در ایام برگزاری چهل و سومین دوره ازجشنواره بين المللي فيلم رشد معرفی و از آنان تجلیل کردند.

حمیدرضا کفاش دبیر جشنواره رشد در این راستا به احسان هوشیارگر؛ خبرنگار خبرگزاري فارس و علی احمدی؛ خبرنگار سینماپرس لوح تقدیر و جایزه اهدا کرد.

قابل ذكر است كه این ارزیابی با توجه به رصد اخبار منتشر شده جشنواره بین المللی فیلم رشد در رسانه ها صورت گرفته است.