راه یافتگان به بخش مسابقه
جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
راه یافتگان به بخش مسابقه
اعلام اسامی نهایی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
سه‌شنبه 12 شهريور 1392
تعداد بازدید: 6746 مرتبه

لازم به ذکر است که هیئت محترم انتخاب از مورخه15/5/92 به انتخاب آثارپرداخته ودر تاریخ 19/6/92 به کار خود خاتمه داده وآثار راه یافته به بخش های مسابقه را اعلام نموده است .


بخش پویانمایی - صفحه 2
بخش داستانی کوتاه - صفحه 3
بخش داستانی بلند - صفحه 4
بخش مستند علمی-آموزشی - صفحه 5
بخش مستند - صفحه 6
بخش دانش‌آموزی - صفحه 7

بخش فرهنگیان - صفحه 8
اسامی هیئت انتخاب - صفحه 9

فیلم های بخش پویا نمایی چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید بخش بخش بین‌الملل
1 پرواز حسن علیرضایی ایران پویانمایی بین‌الملل
2 مداد رنگی سالار پویان - میلاد کریمی ایران پویانمایی بین‌الملل
3 قلم موی هفت رنگ حسین ضیایی ایران پویانمایی بین‌الملل
4 گار علیرضا مهاجر ایران پویانمایی بین‌الملل
5 جان و باران نجمه نامجو ایران پویانمایی بین‌الملل
6 نمک هاجر مهرانی ایران پویانمایی بین‌الملل
7 پسماند  احمد آبروانی ایران پویانمایی بین‌الملل
8 داستان جعبه‌ای بهروز بصیری‌فرد ایران پویانمایی بین‌الملل
9 گلدان زیبا امیر طوسی - محمدحسین ملکیان ایران پویانمایی بین‌الملل
10 زمین (2) محمدعلی بهنام پویا ایران پویانمایی بین‌الملل
11 حکایت کلاه غیبی فاطمه جعفری ایران پویانمایی بین‌الملل
12 در برابر باد می‌ایستیم سیدحسن سلطانی ایران پویانمایی بین‌الملل
13 سلطان و آهو پروین تجوید ایران پویانمایی بین‌الملل
14 بچه گربه شیوا صادق اسدی ایران پویانمایی بین‌الملل
15 انزوا شیوا حسن‌پور ایران پویانمایی بین‌الملل
16 تکرار رسول رجبی ایران پویانمایی بین‌الملل
17 کلاغ مرد عباس حاج قطبی ایران پویانمایی بین‌الملل
18 پدر سیدمحمدرضا خردمندان - محمد لطفعلی ایران پویانمایی بین‌الملل
19 تونل مریم کشکولی ایران پویانمایی بین‌الملل
20 زندگی و دیگر هیچ امیر واحدی ایران پویانمایی بین‌الملل
21 گنجینه سعید ترخانی - امیر دهقان ایران پویانمایی بین‌الملل
22 هنرمند مقداد اخوان ایران پویانمایی بین‌الملل
23 کیمیاگر مجید آسودیان ایران پویانمایی بین‌الملل
24 طراران محمدجواد بابایی ایران پویانمایی بین‌الملل
25 زیر سایه‌بان خورشید سیده نسرین شاه‌محمدی ایران پویانمایی بین‌الملل
26 شهر ما خانه ما سیده فاطمه هاشمی ایران پویانمایی بین‌الملل
27 بهشت شداد بهزاد مظاهری - علی ذکوی ایران پویانمایی بین‌الملل
28 رویای من محمود سلطانپور ایران پویانمایی بین‌الملل
29 رقص قاصدک‌ها وحید شاکری ایران پویانمایی بین‌الملل
30 لنج‌های چابهار حسین مظلوم ایران پویانمایی بین‌الملل
31 کودکان کویر سعادت رحیم زاده ایران پویانمایی بین‌الملل
32 راز جنگل شفا ابراهیم ساکتی ایران پویانمایی بین‌الملل
33 سر دلبران امیر سحرخیز ایران پویانمایی بین‌الملل
34 قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب مجید محمدی ایران پویانمایی بین‌الملل
35 میچیکا علیرضا صالحی ایران پویانمایی بین‌الملل
36 آقا معلم و بچه‌ها علی درخشی ایران پویانمایی بین‌الملل
37 افسانه شهر گوهران مجید شاکری ایران پویانمایی بین‌الملل
38 9:20 در بوشهر محمدامین همدانی ایران پویانمایی بین‌الملل
39 یه تابستون خوب امیر فیضی ایران پویانمایی بین‌الملل
40 داستان‌های کودکی‌ام مریم ابوذری - سیاوش خدایی ایران پویانمایی بین‌الملل
41 ماه من کیانوش عابدی ایران پویانمایی بین‌الملل
42 شاپرک بابک بهنام‌پور ایران پویانمایی بین‌الملل
43 کلیپ‌های کتاب مرتضی محمد ایران پویانمایی بین‌الملل
44 ترانه‌های حسنی پروین تجوید ایران پویانمایی بین‌الملل
45 تریلوژی شهر کاغذی رضا قبادی ایران پویانمایی بین‌الملل
46 آموزش شهروندی مهرداد احمدی ایران پویانمایی بین‌الملل
47 چهارشنبه سوری سفارش سازمان آتش‌نشانی ایران پویانمایی بین‌الملل
فیلم های بخش داستانی کوتاه چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید بخش بخش بین‌الملل
1 دست بند علی امیدوار ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
2 خواب عمیق یاشار منوچهری ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
3 این بود هم داستان یوسف یزدانی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
4 بچه مرز رضا جمالی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
5 کنترل محمدهادی امینی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
6 دریامرد معصومه حجازی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
7 ماتریکس 7 مهزیار رخصتی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
8 پشت خاکریز محمدرضا بیطرفان ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
9 حنانه داریوش غذبانی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
10 علی، فاطمه و گل‌های یاس سیدامیر طباطبایی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
11 درخت بادام مختار معصومیان ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
12 حال حافظ خوب است مجتبی حیدری - جبار اجاقلو ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
13 سنگواره پیمان نهان قدرتی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
14 کرایه‌ها آماده حسین دارابی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
15 بازگشت سهیلا گلستانی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
16 آسانسور نیما عباس‌پور ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
17 یک لحظه دیرتر یوسف یزدانی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
18 ارتش پنهان محمد اسماعیلی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
19 می‌خورد بر بام خانه تیمور قادری ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
20  آن پسر انار ندارد عبدالرضا افشارزاده ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
21 بادکنک من فرهاد پاک نیا ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
22 لیلا مصطفی امامی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
23 صبا  رقیه توکلی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
24 زمین مکانی برای زیستن عابدین محمدی ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
25 خواب زده فرشید اخلاقی‌پور ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
26 فکر کنیم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ایران داستانی کوتاه بین‌الملل
فیلم های بخش داستانی بلند چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید بخش بخش بین‌الملل
1 شب طولانی علی معصومی ایران داستانی بلند بین‌الملل
2 سفر زمان امیرشهاب رضویان ایران داستانی بلند بین‌الملل
3 قبیله من غلامرضا آزادی ایران داستانی بلند بین‌الملل
4 او خوب سنگ می‌زند سیدهادی محقق ایران داستانی بلند بین‌الملل
5 رویای سینما علی شاه‌حاتمی ایران داستانی بلند بین‌الملل
6 فرزند خوانده وحید نیکخواه آزاد ایران داستانی بلند بین‌الملل
7 شهر امید و آرزو امیر مشهدی عباس ایران داستانی بلند بین‌الملل
8 مروارید سیروس حسن‌پور ایران داستانی بلند بین‌الملل
9 نرگس مست جمشید بهمنی ایران داستانی بلند بین‌الملل
10 سوره باران مصطفی پورحامدی ایران داستانی بلند بین‌الملل
11 از میان سایه‌ها رهبر قنبری ایران داستانی بلند بین‌الملل
12 دنیای بهتر بهروز شعیبی ایران داستانی بلند بین‌الملل
13 پسرک روزنامه فروش محمدجواد رجب‌زاده ایران داستانی بلند بین‌الملل
14 کفشاتو در نیار اصغر یوسفی‌نژاد ایران داستانی بلند بین‌الملل
15 اوقات مشترک آن‌ها سیدجمال سیدحاتمی ایران داستانی بلند بین‌الملل
16 چتر سبز ناصر رفائی ایران داستانی بلند بین‌الملل
17 صبح فرشته امیر جاودانی ایران داستانی بلند بین‌الملل
18 من او را می‌شناسم
جلال نصیری هانیس ایران داستانی بلند بین‌الملل
فیلم های بخش مستند علمی-آموزشی چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید بخش بخش بین‌الملل
1 سرزمین ما یاسر طالبی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
2 مروارید سیاه مهدی حیدری‌نژاد ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
3 مزرعه‌ای که رویید و شهر شد یاسر خیر ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
4 دست‌ها و رنگ‌ها سیدوحید حسینی نامی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
5 مرال شمال امیر شکرگزار ناوی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
6 سرگذشت یک بلدیه احسان معصوم ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
7 کهن دیار جمال اسکویی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
8 سازه‌های خورشیدی محسن رمضان‌زاده ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
9 سرزمین زیبای من داود مرزی‌زاده ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
10 گل اشک مسلم پوررستم ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
11 نواهای بی‌نشان روح‌الله فخرو ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
12 ذلف‌آباد دیار خاموش سیما ابراهیمی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
13 دیلمان بهشت نیاکان فرهاد مهرانفر ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
14 ملکه الیاف محسن عباسی سرچشمه ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
15 سخن سنگ اسد سرکانی ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
16 شکارگزار محمد عارف ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
17 کارگاه ریخته گری حسن بهرام‌زاده ایران مستند علمی-آموزشی بین‌الملل
فیلم های بخش مستند چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید بخش بخش بین‌الملل
1 سه چنک حاک یاسر خیر ایران مستند بین‌الملل
2 برای گونگادین بهشت نیست سیدغلامرضا نعمت‌پور ایران مستند بین‌الملل
3 تیجره بهار نادر شیخ‌الاسلامی ایران مستند بین‌الملل
4 روزی، روزگاری، زینب(س) سیدرضا صافی ایران مستند بین‌الملل
5 آک آپ آس محمدعلی هاشم زهی ایران مستند بین‌الملل
6 عروس بختیاری هوشنگ صالحی ایران مستند بین‌الملل
7 نویسنده بودن مصطفی آل احمد ایران مستند بین‌الملل
8 او یک مزاحم بود سید مرتضی جناب ایران مستند بین‌الملل
9 دکل بند‌ها علی‌احمد یزرین کلایی ایران مستند بین‌الملل
10 این یک درخت است، نیست؟ سیدمحمد میرکانی ایران مستند بین‌الملل
11 آوازهای دریانوردان علیرضا قاسم‌خان ایران مستند بین‌الملل
12 اسب بارانی رضا مجلسی ایران مستند بین‌الملل
13 سوین نادر معصومی ایران مستند بین‌الملل
14 همه آن سال‌ها علی ارکیان ایران مستند بین‌الملل
15 انگشتان زرین مرتضی نظری ایران مستند بین‌الملل
16 آگیرا محمدعلی فارسی ایران مستند بین‌الملل
17 مسافر چین فریدون نجفی ایران مستند بین‌الملل
18 یک نفر می‌بافد لیلا خلیل‌زاده ایران مستند بین‌الملل
19 ننه پیکاسو سارا گوهری ایران مستند بین‌الملل
20 لالایی جنگ حبیب باوی ساجد ایران مستند بین‌الملل
21 خانه‌های سفید بابک مجیدی ایران مستند بین‌الملل
22 گود و گذر سیدهاشم مرتضویان ایران مستند بین‌الملل
23 بازخوانی یک خاطره حسن بهرام‌زاده ایران مستند بین‌الملل
24 جاده نمناک محسن استاد علی ایران مستند بین‌الملل
25 آرامش در سنگ علیرضا دهقان ایران مستند بین‌الملل
26 چشم به راه باد جواد تقوی ایران مستند بین‌الملل
27 ... ز گفتار دهقان حمید جعفری ایران مستند بین‌الملل
28 راسوند مظفر حسین‌خانی هزاوه - زهرا مرجانی ایران مستند بین‌الملل
29 میرزا مازیار مشتاق گوهری ایران مستند بین‌الملل
30 نوروز در نئور عبدالله عزیزی ایران مستند بین‌الملل
31 ساعت عمارت خورشید ارد زند ایران مستند بین‌الملل
32 لطفاً بوق نزنید رضا فرهمند ایران مستند بین‌الملل
33 مرگ پنهان آزاده سلیمیان - وحید الوندی ایران مستند بین‌الملل
34 حرف و نی حسن عطارها ایران مستند بین‌الملل
35 سمفونی خاموش سیدحمید میرحسینی ایران مستند بین‌الملل
فیلم های بخش مستند علمی-آموزشی چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید ژانر بخش
1 شهر بادگیرها مرضیه علامی ایران مستند علمی آموزشی دانش‌آموزی
2 خانه سرتیپ هاجر علیرضایی ایران مستند دانش‌آموزی
3 هنر قلمزنی محسن زاهدی ایران مستند علمی آموزشی دانش‌آموزی
4 فرشته های بی بال علیرضا براتی ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
5 از خاک محسن روشن روان ایران مستند دانش‌آموزی
6 تجربه تازه محدثه اردکانی ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
7 سرنوشت را می توان از سر نوشت مجتبی کرم پور ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
8 آرمان ایران پویانمایی دانش‌آموزی
9 اوماپنیر مرضیه غنیمتی ایران مستند دانش‌آموزی
10  کرمه مریم رضایی ایران مستند دانش‌آموزی
11 دوشاب زهرا قره جلو ایران مستند علمی آموزشی دانش‌آموزی
12 پدر مادر بخاطر من سیده شیدا ترابی ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
13 میزان آرزو گلفام ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
14 شور حسینی محمد سینا حسینی ایران مستند دانش‌آموزی
15 اینجا ایران است احسان قانع ایران مستند دانش‌آموزی
16 یک اتفاق ساده سینا نوری دلاور ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
17 آخرین کبریت فاطمه بقایی ایران پویانمایی دانش‌آموزی
18 سال به سال صادق علی یاری ایران پویانمایی دانش‌آموزی
19 این سهم من است آیت رضازاده ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
20 دست تقدیر سیده فرشته ناصری ایران پویانمایی دانش‌آموزی
21 داروگ سید امید حسینی نژاد ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
22 یک خوبی ساده مینا موحد مطلق - سلاله تکمین وش ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
23 یک ایستگاه تا بهار سلاله تمکین وش - مهدیه غفاری موحد ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
24 سیگار محمد مهدی یوسفی ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
25 فرآوری پسته نیلوفر پور کمالی ایران مستند دانش‌آموزی
26 ققنوس غزل کیانی ایران مستند دانش‌آموزی
27 کمی آن طرفتر علی براتی ایران مستند دانش‌آموزی
28 دست های مهربانی مهدی سلیمی راد ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
29 مداد سفید سپیده گلزاریان ایران پویانمایی دانش‌آموزی
30 روایت های تا به تا فائزه شهسواری - محدثه محمدی ایران داستانی کوتاه دانش‌آموزی
فیلم های بخش مستند علمی-آموزشی چهل و سومین جشنواره بین المللی رشد
ردیف نام فیلم کارگردان تولید ژانر بخش
1 آلما و هانیه زهرا موسوی ایران داستانی بلند فرهنگیان
2 کلاس منهای وقتی که هستی محمد صادقی ایران داستانی کوتاه فرهنگیان
3 پرنیانم علیرضا نوروزی خراسانی ایران مستند فرهنگیان
4 شه شه روج شهریار پورسیدیان- اقبال بهاری ایران داستانی کوتاه فرهنگیان
5 دیده‌ی گیان لطیف فتاحی ایران مستند فرهنگیان
6 آموزگار شهر من مهگان فرهنگ خاقان‌پور ایران مستند فرهنگیان
7 گلنسا و گیاهان فهیمه ذبیحی سلطانی ایران پویانمایی فرهنگیان
8 پیک نوروزی بهزاد مظاهری ایران پویانمایی فرهنگیان
9 مهربانی زهرا شکری ایران پویانمایی فرهنگیان
10 پنجره محمد حسن محمودی ایران داستانی کوتاه فرهنگیان
11 طعم سیب هاجر نامور میمندی ایران پویانمایی فرهنگیان
12 طلوعی دوباره جعفر گنج خانلو ایران مستند علمی آموزشی فرهنگیان
13 اثر رویا حسنی ایران پویانمایی فرهنگیان
14 یار مهربان ثریا رستمی ایران پویانمایی فرهنگیان
15 حباب محمد صادق سربخش (کریم) ایران داستانی بلند فرهنگیان
16 علامه سعیدالعلما بارفروشی احمد رضا داوری ایران مستند فرهنگیان

اسامی هیئت انتخاب چهل سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد به شرح زیر می باشد.


1 - یداله کریمی (کارشناس کارگردانی تاتر، کارشناس ارشد سینما)

2 - محمود مجیب (کارشناس سینما ،مدیر تصویر برداری)

3 - محمد تقی زائری (کارشناس ارشد فیزیک )

4 - نفیسه فرشته حکمت (تهیه کننده فیلم های آموزشی )

5 - غلامرضا حمیدزاده(کارشناس ارشد علوم اجتماعی وارتباطات)

6 – مهندس سید سعید بدیعی( کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی)

7 - احسان صباغی (کارگردان فیلم های آموزشی)

8 – دکترمحمود امانی طهرانی (دکترا آموزش علوم ،پژوهشگر ومدرس دانشگاه )

9 – مهندس علی زر افشان (کارشناس ارشد کتابداری،مدرس مراکز تربیت معلم )

10 - دکتر داریوش نوروزی (دکترا سیستم های تکنولوؤی آموزشی ومدرس دانشگاه)

11 - دکترفاطمه رمضانی (دکترا تعلیم وتربیت علوم اسلامی)

12 –عطااله سلمانیان( کارگردان ،نماینده وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی)

13 – روح اله مالمیر(کارشناس تاترونماینده معاونت پرورشی،وزارت آموزش وپرورش)

14 – ارد زند ( دانش آموخته رشته سینما وفیلمساز)

15 – سیروس حسن پور (فیلمساز)

16 – مهدی مختاری (کارشناس کارگردانی تاتر ، کارشناس ارشد مدیریت)

17 – کریم سربخش ( کارشناس ارشد از دانشگاه تربیت مدرس دررشته انیمشن ، فیلمساز)