آغاز به کار هیئت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
جشنواره بین المللی فیلم رشد
آغاز به کار هیئت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
جشنواره 50
بنا بر اعلام دبیرخانه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، هیئت انتخاب پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از هفته آینده کار خود را شروع خواهد نمود.
پنجشنبه 24 مهر 1399
تعداد بازدید: 373 مرتبه

به گزارش دبیرخانه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، اعضای هیئت انتخاب فیلم‌های پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد انتخاب شده و کار خود را از هفته آینده آغاز خواهند نمود.
روح الله مالمیر رئیس گروه برنامه ریزی جشنواره فیلم رشد و قائم مقام دبیر این دوره از جشنواره اعلام نمود، یک گروه 3 نفره در بخش فیلم‌های داستانی کوتاه، یک گروه 3 نفره در بخش فیلم‌های داستانی بلند، یک گروه 3 نفره در بخش فیلم‌های مستند و یک گروه 3 نفر در بخش فیلم‌های پویانمایی به زودی کار بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه را آغاز و آثار برتر را برای ورود به بخش مسابقه مشخص خواهند نمود.
مالمیر همچنین افزود: با توجه به اینکه کمتر از دو ماه به تاریخ برگزاری پنجاهمین دوره فیلم رشد مانده است، تلاش خواهیم نمود با برنامه‌ریزی دقیق و به موقع، آثار برتر معرفی شده توسط اعضای هیئت انتخاب را به اعضای هیئت داوران تحویل نماییم و رتبه‌های اول تا سوم هر بخش را برای دریافت تندیس‌های این دوره از جشنواره، در موعد مقرر مشخص نماییم.