دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منصوب شد
دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منصوب شد
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی طی ابلاغی سید سعید بدیعی را به عنوان «دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد» منصوب نمود.
سه‌شنبه 31 تير 1399
تعداد بازدید: 192 مرتبه

به گزارش دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، بنا بر پیشنهاد سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و تأیید دکتر حسن ملکی رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، طی ابلاغی سید سعید بدیعی به عنوان دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منصوب شد.
بدیعی که از سال 1392 معاون مدیرکل و قائم مقام دفتر انتشارات و فناوری آموزشی بوده، پیش از این نیز چندین دوره دبیری جشنواره فیلم رشد را بر عهده داشته است.

در بخشی از ابلاغ دکتر ملکی آمده است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند، جناب آقای بدیعی

سلام علیکم

شکی نیست که جشنواره بین‌المللی فیلم رشد به عنوان دیرپاترین جشنواره فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی در جهان، یک رویداد غرورانگیز بین‌المللی در نظام تعلیم تربیت جمهوری اسلامی ایران است که می‌تواند با آموزش،‌ حفظ و انتقال دانش از طریق فیلم در بهبود فرایند یاددهی-یادگیری و تکمیل بسته‌های آموزشی مدارس، نقشی تأثیرگذار و مهم در روند اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش داشته باشد.

 شناسایی، جذب و معرفی جدیدترین تولیدات علمی، آموزشی و تربیتی در قالب رسانه‌ای قدرتمند به نام فیلم، از جمله مأموریت‌های مهم این جشنواره برای ایجاد تنوع در محیط یادگیری، تسهیل و تعمیق محتوا و ملموس نمودن مفاهیم انتزاعی است که با استمرار آن، پیوسته راه را برای تربیت نسلی خداجوی، خلاق، حقیقت‌طلب و سربلند هموار می‌سازد.

اینک که مشعل پنجاه سالگی این میراث کهن فرهنگی به امانت به دست ما سپرده شده است، با توکل به خداوند متعال و استمداد از ارواح طیبه شهدا، جنابعالی به عنوان «دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد» منصوب می‌نمایم.

حسن ملکی/ معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

شایان ذکر است با انتصاب دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، فراخوان پنجاهمین دوره این جشنواره به زودی منتشر خواهد شد.