اکران فیلم‌های جشنواره رشد برای 115 هزار دانش‌آموز در ایام ا... دهه مبارک فجر
اکران فیلم‌های جشنواره رشد برای 115 هزار دانش‌آموز در ایام ا... دهه مبارک فجر
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر فیلم‌های چهل و نهمین جشنواه بین‌المللی فیلم‌ رشد در استان‌های خراسان جنوبی، هرمزگان و قزوین برای دانش‌آموزان به نمایش درآمد.
شنبه 19 بهمن 1398
تعداد بازدید: 259 مرتبه

به گزارش گروه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، همزمان با ایام‌ا... دهه مبارک فجر گزیده‌ای از فیلم‌های چهل و نهمین جشنواه بین‌المللی فیلم‌ رشد از صبح روز شنبه دوازدهم بهمن‌ماه در استان‌های خراسان جنوبی، هرمزگان و قزوین به نمایش درآمد. بنابر این گزارش قزوین، خراسان جنوبی و هرمزگان استان‌هایی بودند که همزمان با آغاز دهه مبارک فجر برنامه مروری بر فیلم‌های برتر جشنواره فیلم رشد را در مناطق، نواحی و شهرستان‌های خود شروع کردند که این اکران‌ها تا پایان روز 21 بهمن‌ماه در مدارس، کانون‌های فرهنگی- تربیتی و ... برای دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه ادامه خواهد داشت.

مجید صادقیان معاون دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن تأیید این خبر گفت: «بنابر آمارگیری برخط دبیرخانه فیلم رشد از روز شنبه 12 بهمن‌ماه جاری تا پایان روز شنبه 19 بهمن‌ماه، در 1038 مرکز ثابت و سیار نمایش فیلم در استان‌های قزوین، هرمزگان و خراسان جنوبی برای بیش از 115 هزار دانش‌آموز دختر و پسر در دوره‌های مختلف تحصیلی فیلم‌های جشنواره رشد را نمایش داده‌اند. که این آمار تا پایان روز دوشنبه 21 بهمن ماه همچنان افزایش خواهد یافت.»

آئین اختتامیه مروری بر فیلم‌های جشنواره رشد صبح روز دوشنبه 21 بهمن‌ماه در استان‌های هرمزگان، قزوین و خراسان جنوبی برگزار خواهد شد و از دبیران اجرایی مناطق، نواحی و شهرستان‌های این3 استان تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.» لازم به ذکر است مروری بر فیلم‌های جشنواره رشد در سایر استان‌های کشور تا اردیبهشت ماه 1399 ادامه خواهد داشت.