جلسه نقد و بررسی چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد برگزار شد.
جلسه نقد و بررسی چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد برگزار شد.
نقد و بررسی اجرای چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد عصر روز چهارشنبه 98/10/25 با حضور دکتر فیاضی و مسئولین کمیته‌ها برگزار شد.
دوشنبه 30 دی 1398
تعداد بازدید: 146 مرتبه

به گزارش دبیرخانه بین‌المللی فیلم رشد، جلسه نقد و بررسی اجرای چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 98/10/25 از ساعت 15 تا 17/30 در اتاق جلسات مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با قرائت آیاتی چند از قرآن کریم برگزار شد. در این جلسه چند ساعته که با حضور دکتر فیاضی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، مجید صادقیان معاون فناوری آموزشی دفتر، بهنام نیک‌نژاد مدیر طرح و برنامه و امور مالی سازمان،‌ مهدی جلالی معاون آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سازمان، وحید گلستان دبیر جشنواره چهل و نهم و دوازده نفر دیگر از مسئولین کمیته‌های اجرایی جشنواره برگزار گردید، هر یک از مدعوین به نقاط قوت و ضعف جشنواره پرداختند و پیشنهادات خود را برای بهتر شدن جشنواره در سال بعد ارائه نمودند.

 دکتر فیاضی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در آغاز این جلسه ضمن خوش‌آمد گویی به مدعوین گفت: «جشنواره الحمدالله با کمک دوستان امسال خیلی با کیفیت‌تر از سال‌های قبل برگزار شد. البته من سال‌های قبل نبودم اما به لحاظ بازخوردی که گرفته شده و برآیند صحبت‌ها این بوده که جشنواره امسال از سال‌های قبل بهتر بوده است. به هرحال این امر محقق نشد مگر با یک کمک جمعی به خصوص با زحمات قابل توجهی که آقای گلستان و آقای صادقیان کشیدند که از این دو نفر بسیار تشکر می‌کنیم. برآیند کلی آنچه اتفاق افتاد فی‌المجموع به نظرم خوب بود ولی ما برای آنکه بتوانیم برای سال‌های بعد اجرای جشنواره را ارتقا دهیم، خودمان خیلی از نقص‌های داخلی خودمان را می‌دانیم،‌ برای اینکه بتوانیم رو به جلوتر و بهتر حرکت کنیم لازم بود که این جلسه را برگزار کنیم و روند آن را از جهات مختلف بررسی کنیم که نقاط قوت و ضعفمان چه بود؟ تا برای سال آینده از حالا تدبیر کنیم و بتوانیم جشنواره پنجاهم را به نحو احسن انجام دهیم.»