اعلام نامزدهای چهل‌ونهمین جشنواره فیلم رشد
اعلام نامزدهای چهل‌ونهمین جشنواره فیلم رشد
دبیرخانه چهل ونهمین جشنواره فیلم رشد اسامی فیلم‌های نامزد شده در بخش‌های مختلف چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد را اعلام نمود.
پنجشنبه 30 آبان 1398
تعداد بازدید: 118 مرتبه

اسامی فیلم‌های نامزد شده در بخش‌های مختلف چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم رشد، اسامی فیلم‌های نامزد شده در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش دانش آموزان فیلم ساز:

6 ماه رشد، 6 ثانیه دور ریختن/هند- کارگردان: بومیکا ابونه سینهه

سبز آبی/ایران- کارگردان: ریحانه عین الهی

حباب/ایران- کارگردان: دیانا حیدری

قوانین وسواسی‌ها/ایران - کارگردان: نرگس رفاهی

آه/ایران - کارگردان: سهیل جعفری

طغیان/ایران - کارگردان: ماژان کیمیایی،علیرضا احد نوری

هزار سال زندگی/ایران- کارگردان: امیرحسین دهقان

پاکزی/ایران- کارگردان: سروش کریمی

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش فرهنگیان فیلمساز:

بابردو/ایران- کارگردان: سیاوش ساعدپناه

کاما/ایران- کارگردان: بابک شکری

گاوگول 2/ایران- کارگردان: مهدی شاد

باهم،بی هم/ایران- کارگردان: مریم سجادی نجف آبادی

یک شب در مدرسه/ایران - کارگردان: رضا راد پور

پرواز سقوط/ایران- کارگردان: رضا احمد یاری سنندج

دیا/هند - کارگردان: آنیش نارات

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش پویانمایی:

این سو،آن سو/ایران- کارگردان: لیدا فضلی

به دنبال لایک/ژاپن- کارگردان: توبیاس شلژ، پرنت فارست

زری‌زری کاکل زری/ایران- کارگردان:مهین جواهریان

سنگ‌های سپید/ایران- کارگردان: فاطمه حسنی

نقال کوچک/ایران- کارگردان: مهدی کیانی انبوهی

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش بلند داستانی:

23 نفر/ایران- کارگردان: مهدی جعفری

قطار آن شب/ایران- کارگردان:حمیدرضا قطبی

فرزند زمین/ایران- کارگردان: مژگان بیات

دوچ/ایران- کارگردان: امیر مشهدی عباس

آلفونس جیتربیت/آلمان- کارگردان: مارک شلیتر

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش کوتاه داستانی

فصل شکار/ایران- کارگردان: آرمین یوسف‌زاده

صفر کلوین/ایران- کارگردان: سبحان واقعی،علی فیض

سوزن/ایران- کارگردان: یوسف جعفری

شیرینی زندگی/مکزیک- کارگردان: هوراسیو رومومرکادو

دابُر/ایران- کارگردان: سعید نجاتی

آرزوی رضا/ایران- کارگردان: سید سعید نعمتی

کاپیتان کینسیس/اسپانیا- کارگردان: کارلوس جفر

مترسک/ترکیه- کارگردان: ینر آکبابا

آبی کمرنگ/ایران- کارگردان: محمدرضا حاجی غلامی

 

فیلم‌های نامزد دریافت جایزه در بخش مستند:

بی گدار/ایران- کارگردان: علیرضا دهقان

من می‌خوام به مدرسه بروم/مالزی- کارگردان: پوتری پورناما سوگوا

ده دقیقه بزرگ‌تر/اسپانیا- کارگردان:آیتورگامتزوزابالا

مرز مه آلود/ایران- کارگردان: آتبین حسینی

آواز جغد کوچک/ایران- کارگردان: مهدی نورمحمدی

حلال/آمریکا و اندونزی- کارگردان: آزالیا موهار انسیا

قوس الکتریکی/ایران- کارگردان: حمید علیداد، باقر سروش

کبوتر/اکراین- کارگردان: الکساندر هوی سان