پایان کار هیئت انتخاب فیلم‌های ایرانی
پایان کار هیئت انتخاب فیلم‌های ایرانی
اعضای هیئت انتخاب فیلم‌های بخش ایرانی پس از چند ماه بررسی و ارزیابی آثار، فیلم‌های برتر بخش آزاد، فرهنگیان و دانش‌آموزان ایرانی را برای ورود به بخش مسابقه، به دبیرخانه فیلم رشد اعلام نمودند.
چهارشنبه 24 مهر 1398
تعداد بازدید: 642 مرتبه

اعضای هیئت انتخاب فیلم‌های ایرانی چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در هفته سوم مهرماه جاری به کار بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه این دوره از جشنواره پایان داد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم رشد، دکتر میترا دانشور (عضو هیئت علمی و مولف کتب درسی)، بیتا منصوری (تهیه‌کننده سینمای کودک و نوجوان)، دکتر جواد حاتمی (مستندساز، محقق و عضو هیات علمی دانشگاه)، دکتر محمدعلی صفورا (نویسنده و کارگردان پویانمایی و عضو هیئت علمی دانشگاه)، کاوه سجادی حسینی (نویسنده و کارگردان سینما)، منصور غلامی (نویسنده و کارگردان، مسئول کمیته انتخاب فیلم‌های جشنواره)، بابک نکویی (نویسنده و کارگردان پویانمایی)، حسن نقاشی (نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینمای مستند) و روح‌اله مالمیر (مدیر تولید فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی در معاونت فناوری آموزشی)، ۹ عضو هیئت انتخاب چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد هستند که آثار ایرانی رسیده به دبیرخانه را انتخاب کردند.

این هیئت، انتخاب‌های خود را از بین بیش از ۱۱۰۰ فیلم ایرانی کوتاه و بلند، داستانی و مستند، پویانمایی و آموزشی و همچنین فیلم‌های تولید شده توسط دانش‌آموزان و معلمان فیلم‌ساز انجام داده‌اند. لازم به ذکر است از طرف دبیرخانه فیلم رشد با کارگردان‌های آثار راه یافته به بخش مسابقه تماس گرفته و از این طریق به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.