انتصاب دبیر چهل و نهمین جشنواره بین‌ المللی فیلم رشد
جشنواره بین المللی فیلم رشد
انتصاب دبیر چهل و نهمین جشنواره بین‌ المللی فیلم رشد
جشنواره چهل و نهم
وحید گلستان، رئیس گروه توسعه رسانه‌های دیداری و شنیداری دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، طی حکمی از طرف ریاست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به سمت دبیری چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد منصوب شد.
چهارشنبه 16 مرداد 1398
تعداد بازدید: 321 مرتبه

به گزارش دبیرخانه چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد دکتر ذوعلم، معاون محترم وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، وحید گلستان رئیس گروه توسعه رسانه‌های دیداری و شنیداری دفتر انتشارات و فناوری آموزشی را به عنوان دبیر جشنواره فیلم رشد امسال منصوب نمودند. وحید گلستان مدرس دانشگاه و  فیلمساز آموزشی، حدود ده سال است مسئولیت گروه توسعه رسانه‌های دیداری و شنیداری دفتر انتشارات و فناوری آموزشی را بر عهده دارد و در کنار سمت‌های اداری خود، تولید فیلم‌های آموزشی، مستند، داستانی و سینمایی را نیز در رزومه کاری خود دارد.

در قسمتی از این ابلاغ آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای وحید گلستان

با سلام و تحیت

اسناد تحولی آموزش و پرورش و رشد و توسعه رسانه ها و نقش موثرشان در تربیت نسل‌ها باعث شده فرصت گفتمانِ ذوق ورزانه در خصوص رسانه‌های دیداری- شنیداری تربیتی، پس از حدود پنج دهه برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد، هنوز خواستی تازه و بدیع و ضرورتی اثربخش محسوب گردد.

با توجه به سوابق موفق جناب‌عالی در حوزه‌های بینارشته‌ای مربوط به فیلم‌های آموزشی و بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، طی این ابلاغ به عنوان "دبیر چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد" منصوب می‌شوید. امید است با یاری خداوند متعال در نخستین جشنوارة گام دوّم انقلاب، با همدلی و همکاری همکاران خدوم سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و نیز جلب مشارکت حداکثری دستگاه‌های مرتبط، برگی پر افتخار بر درخت پر ثمر جشنواره فیلم رشد بیفزایید و در ارتقای کمی و کیفی جشنواره در مسیر اثر بخشی تربیتی- هنری و انطباق با اسناد تحولی آموزش و پرورش به ویژه برنامه درسی ملّی تلاشی دوچندان مبذول دارید.

                                                        علی ذوعلم/ معاون وزیر و رئیس سازمان