برگزیدگان مسابقه نقد تصویری کانون فیلم رشد معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه نقد تصویری کانون فیلم رشد معرفی شدند
کانون فیلم رشد عصر امروز پنجشنبه اول آذر از میان 50 شرکت کننده که نقدهای تصویری خود را به کانون ارسال کرده بودند به 10 برگزیده جوایزی ویژه اهدا کرد.
پنجشنبه 01 آذر 1397
تعداد بازدید: 107 مرتبه

به گزارش روابط عمومی چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد؛ کانون فیلم رشد که دو ماه قبل از شروع جشنواره؛ اقدام به عضوگیری کرده بود و طی این پروسه بیش از 200 نفر ثبت نام شده بودند.از میان این افراد 50 نفر نقدهای تصویری خود را در طی جشنواره به کانون ارسال کردند که از میان آنها 10 نقد برتر انتخاب و جوایزی به آنها داده شد.
بابک خوشنویس؛ محمد حسین شفیعی؛ افسانه باجلان؛ منصور غلامی و کنعانی؛ پنج نفر برتر مسابقه نقد تصویری کانون فیلم رشد بودند که جوایز خود را از "علی اعلایی" منتقد و نویسنده سینمایی و روابط عمومی پیشکسوت جشنواره رشد دریافت کردند.
همچنین در این مراسم از علی علایی منتقد پیشکسوت و مدیر روابط عمومی اسبق جشنواره بین المللی فیلم رشد با حضور علی رضایی مدیر سینما فلسطین و سعید ربیعی دبیر اسبق جشنواره رشد، تقدیر شد.
 جوایز این بخش را شرکت پارس (نماینده انحصاری محصولات کاسیو در ایران)؛ شهر کتاب وارطان؛ موسسه رسانه های تصویری و فیلمیو تامین کردند.
اجرای این برنامه را که ندا کوهی بازیگر تئاتر بر عهده داشت، به تمامی شرکت کنندگان برای یادبود هدایایی فرهنگی اهدا شد؛ شرکت کاسیو هم به نفرات برتر ساعت کاسیو هدیه داد.